Iron Houses
home > Služby  > služby

Služby

Iron Houses

Financování stavby

V rámci podpory financování stavby domu pro Vás náš finanční specialista vybere nejvýhodnější hypoteční úvěr, případně úvěr ze stavebního spoření.

Podrobně s Vámi prokonzultuje možnosti získání úvěru. Připraví s Vámi potřebné podklady k podání žádosti o úvěr, které předá ke zpracování vybranému bankovnímu ústavu. Bude s Vámi od počátku realizace až po dokončení výstavby.

 

Projektová činnost

Pokud si nevyberete z nabídky našich typových domů zpracujeme pro Vás projektovou dokumenmtaci dle vašich individuálních přání a požadavků. Součástí projektu je i cenová nabídka domu na klíč.

Jakýkoliv Vámi vybraný dům jsme schopni upravit do našeho systému IH.

V případě realizace typových domů na klíč systémem IH od nás dostanete kompletní projektovou dokumentaci zdarma !

 

Realizace domu svépomocí

Pro ty, kteří chtějí využít jednoduchosti systému IH umožňujeme výstavbu svépomocí. Od nás zakoupíte pouze systémové prvky a spojovací materiál pro hrubou stavbu (ocelové prvky IH, podkladní tepelně izolační desky FOAMGLAS, desky na opláštění FERMACELL a okna GEALAN 8000 – komponenty, které jsou nutné pro zajištění kvality systému IH a tvoří jeho nedílnou součást) a vše ostatní záleží už pouze na Vás. V průběhu výstavby pro Vás v souladu se stavebním zákonem zajistíme realizaci stavebního dozoru a technicko poradenskou činnost.

 

Cenová nabídka

Na základě Vašich představ ( náčrt půdorysu s mírami a plochami jednotlivých místností ) pro Vás zdarma provedeme kalkulaci ceny stavby na klíč z našeho systémem IH.

  • Realizace domu na klíč

Samozřejmostí je komplexní dodávka stavby. Od založení základové desky, vybudování napojení na sítě dopravní a technické infrastruktury až po předání klíčů.

  • Realizace domu svépomocí

Pro ty, kteří chtějí využít jednoduchosti systému IH umožňujeme výstavbu svépomocí. Od nás zakoupíte pouze systémové prvky a spojovací materiál a vše ostatní záleží už pouze na Vás. V průběhu výstavby pro Vás v souladu se stavebním zákonem zajistíme realizaci stavebního dozoru a technicko poradenskou činnost.


<< zpět

Iron Houses s.r.o.
Studenec 190, 675 02

Iron Houses