Iron Houses
home > Technologie  > Technologie Iron Houses

Technologie Iron Houses

Ocelový stavebnicový systém

Společnost IRON HOUSES v roce 2011 (po dvou letech náročného vývoje) vstoupila na trh s revolučním systémem technologie výstavby – systémem ocelových stavebnicových domů. Odborný tým společnosti IRON HOUSES v nové technologii zúročil patnáctileté zkušenosti z tradičních stavebních oborů. Realizace řady průmyslových staveb, zděných domů i dřevostaveb tak vyústila v návrh nové, totiž ocelové technologie výstavby. Tu od tradičních postupů odlišuje: bezkonkurenční kvalita, vysoká životnost, rychlost realizace, jednoduchost a variabilita. Domy postavené technologií ocelových stavebnicových systémů jsou navíc energeticky úsporné a mají vysokou odolnost vůči požáru. Ve prospěch technologické novinky mluví i nízká cena!

Při porovnání obvodové stěny systému IRON HOUSES dosahující ve standardním provedení hodnoty U = 0,1 W/(m2.K) a nejnovějších stěnových prvků zděných s hodnotou U= 0,19 W/(m2.K) případně konstrukcí sendvičových u dřevostaveb s hodnotou U = 0,17 W/(m2.K), jasně vyplývá výhodnost stěnového systému IRON HOUSES (čím nižší hodnoty U, tím větší tepelný odpor konstrukce a tedy menší tepelné ztráty a větší úspory na vytápění domu).

Pro porovnání - hodnota tradiční stěny z plných cihel šíře 450mm činí 1,8 W/(m2.K), aby tato stěna dosahovala parametrů systému IRON HOUSES musela by mít šíři 6,45m!

Všechny konstrukční prvky jsou vyráběny na nejmodernějších CNC strojích, které zaručují dokonalou přesnost a kvalitu jednotlivých prvků.

Společnost IRON HOUSES kromě vývoje a designu stavební technologie zajišťuje i výrobu ocelových stavebnicových dílů a vlastní stavební realizaci. Unikátní technologie je patentově chráněna a všechna práva vlastní a vykonává společnost IRON HOUSES.

Myšlenka jednoduché, levné, spolehlivé, kvalitní a cenově dostupné technologie výstavby je velmi atraktivní pro řadu klientů. Jedním z důvodů je i snadná realizace, kterou zvládne každý sám – pokud se rozhodne pro výstavbu svépomocí. Pokud je naopak vaším přáním "nastěhovat se do hotového", pak se o stavební realizaci postará rychle, levně a spolehlivě naše společnost.

 

Soubory ke stažení

Certifikáty Iron HousesCertifikáty Iron Houses

<< zpět

Iron Houses s.r.o.
Studenec 190, 675 02

Iron Houses