Iron Houses
home > Technologie  > Výhody technologie

Výhody technologie Iron Houses

Ocelový stavebnicový systém

Kvalita

Technologie Iron Houses garantuje bezkonkurenční kvalitu a životnost, za kterou vděčí ocelovému (pozinkovanému) provedení...

 

Rychlost

Rychlost stavební realizace je jednou z hlavních výhod technologie Iron Houses. Vlastní výstavba běžných rodinných domů trvá pohé dva až tři týdny.

 

Jednoduchost

Ocelový stavebnicový systém Iron Houses – díky svojí jednoduchosti – šetří náklady. Výstavbu rodinného domu zvládne každý sám – bez specializované firmy. Stavba není fyzicky ani technicky náročná. Spoje mezi jednotlivými prvky jsou šroubované; nejtěžší prvek ocelové stavebnice váží méně než 60 Kg.

 

Variabilita a flexibilita

Ze systému IH je možné realizovat veškeré projekty: od běžných rodinných domů až po stavby pro nejnáročnější klientelu. Domy postavené touto unikátní technologií mohou růst společně s vaší rodinou - díky kompletní suché výstavbě a jednoduché šroubované konstrukci z dílů je možné ke stávajícímu domu kdykoliv přidávat prostory dle vašich aktuálních potřeb a možností.

Navržený stavebnicový systém je unikátní také svojí maximální flexibilitou po celou dobu výstavby. Žádná jiná technologie neumožňuje v průběhu stavby jednoduše a téměř bez jakéhokoliv navyšování nákladů upravovat rozměry místností, posouvat příčky a dveře či dokonce okna.

Ze zkušeností víme, že teprve po postavení hrubé stavby většina stavitelů zjistí, jak budou prostory domu velké a co všechno by bylo dobré ještě změnit. Tyto úpravy však nebývají z důvodu značné finanční nákladnosti a nezanedbatelnému prodloužení termínu realizovány. Toto ovšem neplatí pro náš revoluční systém IH. Pokud se Vám bude postavená místnost zdát malá, jednoduše rozšroubujete příčku a posunete ji požadovaným směrem. Pokud se Vám umístění dveří nehodí - jednoduše jej přemístíte, je osazený okenní otvor rozměrově nevyhovující, tak ho jednoduše upravte! Dokážete si takové změny představit u zděného domu nebo u dřevostavby?

 

Energetická úspornost

K velkým výhodám systému IH patří také vysoký tepelný odpor jeho obvodových konstrukcí, kterého je dosaženo izolací PUR pěnami, které jsou nedílnou součástí systému Iron Houses. Díky tomu je dosaženo nízkoenergetického standardu = nízké spotřeby energie na vytápění.

Domy společnosti Iron Houses jsou navrženy již ve standardu jako nízkoenergetické. Při zabudování úsporných systému TUV. systémů rekuperace apod. lze domy postavené technologií Iron Houses změnit v domy pasivní. Energeticky a ekonomicky představují naše domy ideální řešení vysokých nákladů na bydlení.

Náš konstrukční systém je určen pro realizaci nízkoenergetického domu a je předpokladem k tomu, aby budoucí zákazník platil za vytápění co nejméně a dům byl zároveň šetrný k životnímu prostředí.

 

Kvalita provedení a životnost - certifikovaná výroba prvků

Všechny konstrukční prvky jsou vyráběny na nejmodernějších CNC strojích, které zaručují dokonalou přesnost a kvalitu jednotlivých prvků. Tato přesnost výroby při výstavbě eliminuje druhotné nepřesnosti a rozměrové odchylky. Svou povrchovou úpravou žárovým zinkováním a způsobem zabudování do konstrukcí s vyloučením vlhkosti uvnitř konstrukce zaručuje systém IH dlouhodobou životnost jednoznačně srovnatelnou se zděnými technologiemi výstavby.

 

Cena

Cena domu postaveného technologií Iron Houses je oproti běžným zděným domům nebo dřevostavbám výrazně nižší. Pokud však zohledníme vyšší životnost, požární odolnost, kratší dobu výstavby a budoucí variabilitu dalšího "růstu nemoviosti", jsou tradiční stavební postupy s technologií ocelovéhéo stavebnicového systému neporovnatelné.


<< zpět

Iron Houses s.r.o.
Studenec 190, 675 02

Iron Houses